Bugun...



Tff 1. Lig: Altay: 1 - Ümraniyespor: 3

TFF 1. Lig’in ilk hafta maçında Ümraniyespor’u konuk eden Altay, rakibine 3-1 mağlup oldu.

facebook-paylas
Tarih: 19-08-2019 02:00

Tff 1. Lig: Altay: 1 - Ümraniyespor: 3

Maçtan dakikalar

17. dakikada kalesini terk eden Altay kalecisi Aydın’ın uzaklaştıramadığı topla buluşan Emircan’ın sol çaprazdan aşırtma vuruşunda meşin yuvarlak ağlarla buluştu. 0-1

22. dakikada ceza sahası dışından Paixao’nun sert şutunda kaleci Burak uzanarak topu son anda kornere yolladı.

51. dakikada sağ çaprazdan kazanılan serbest vuruşta topun başına geçen Kappel, sert bir vuruşla topu kalecinin uzanamayacağı uzak köşeden kaleye yolladı. 1-1

69. dakikada sol çaprazdan Altaylı Murat’ın orta şut karışımı vuruşunda top üst direğe çarpıp dışarı çıktı.

81. dakikada Emircan’ın sağdan ortasında ceza sahası içinde Gimbert’in sert bir vuruşunda meşin yuvarlak ağlara gitti. 1-2

90+5. dakikada Altay’ın kazandığı serbest vuruşta kaleci Aydın gol atma umuduyla kalesini terk edip rakip ceza sahasına yöneldi. Ümraniyespor kontratağında soldan ceza sahasına giren Gomis, topu boş kaleye gönderdi. 1-3

Stat: İzmir Atatürk

Hakemler: Murat Erdoğan xx, Seyfettin Ünal xx, Cem Özbay xx

Altay: Aydın Bağ x, Abdülkerim Bardakçı x (Hüsamettin Yener dk. 89 ?), Erhan Kartal xx, Gençer Cansev x, Özgür Özkaya x, Deniz Vural xx, Andreas Tatos x (Mustafa Murat Uslu dk. 40 xx), Yılmaz Özeren x (Leandrinho dk. 46 xx), Anton Putsila xx, Leandro Kappel xx, Marco Paixao xx

Yedekler: Emre Koyuncu, Cenk Özkacar, İbrahim Öztürk, Merter Yüce, Helder

Teknik Direktör: Sait Karafırtınalar

Ümraniyespor: Burak Öğür xx, Vasco Fernandes xx, Gökhan Süzen xx, Alaaddin Okumuş xx, Tarık Tekdal xx, Timur Temeltaş xx, Riad Nouri xx (Honore Gomis dk. 67 xx), Bahadır Taşdelen x (Bentley dk. 66 xx), Emircan Altıntaş xx, Serkan Göksu xx (Muhammed Gönülaçar dk. 71 x), Ghislain Gimbert xx

Yedekler: Enes Fidayeo, Emre Kurt, Yunus Emre Gedik, Ali Han Tunçer

Teknik Direktör: Ahmet Taşyürek

Goller: Emircan Altıntaş (dk. 17), Ghislain Gimbert (dk. 81), Honore Gomis (dk. 90+5) (Ümraniyespor), Leandro Kappel (dk. 51) (Altay)

Kırmızı kart: Özgür Özkaya (dk. 37) (Altay)

Sarı kartlar: Ghislain Gimbert, Tarık Tekdal, Timur Temeltaş, Serkan Göksu, Muhammed Gönülaçar (Ümraniyespor)




Bu haber 677 defa okunmuştur.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

GAZETEMİZ

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARŞİVİ
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 4 4 0 0 11 4 12 +7
2 Çaykur Rizespor 4 2 0 2 4 2 8 +2
3 Fenerbahçe 4 2 1 1 9 5 7 +4
4 Yukatel Denizlispor 4 2 1 1 4 1 7 +3
5 Galatasaray 4 2 1 1 5 5 7 0
6 Gazişehir Gaziantep 4 2 1 1 8 9 7 -1
7 Yeni Malatyaspor 4 2 2 0 10 5 6 +5
8 Trabzonspor 4 1 0 3 6 5 6 +1
9 Konyaspor 4 1 0 3 4 3 6 +1
10 Sivasspor 4 1 1 2 6 4 5 +2
11 Antalyaspor 4 1 1 2 5 6 5 -1
12 MKE Ankaragücü 4 1 1 2 2 5 5 -3
13 Beşiktaş 4 1 2 1 6 7 4 -1
14 Medipol Başakşehir 4 1 2 1 4 7 4 -3
15 Kayserispor 4 0 2 2 5 7 2 -2
16 Göztepe 4 0 2 2 0 4 2 -4
17 Gençlerbirliği 4 0 3 1 4 9 1 -5
18 Kasımpaşa 4 0 3 1 2 7 1 -5
Takım O G M B A Y P AV
1 Ümraniyespor 4 3 1 0 9 5 9 +4
2 Bursaspor 4 3 1 0 8 5 9 +3
3 Hatayspor 4 2 0 2 7 2 8 +5
4 Fatih Karagümrük 4 2 0 2 6 3 8 +3
5 Keçiörengücü 4 2 0 2 3 1 8 +2
6 Altay 4 2 1 1 6 5 7 +1
7 Akhisarspor 4 2 1 1 3 2 7 +1
8 Adana Demirspor 4 1 0 3 2 0 6 +2
9 Balıkesirspor 4 2 2 0 4 4 6 0
10 İstanbulspor 4 1 1 2 7 7 5 0
11 Adanaspor 4 1 1 2 5 5 5 0
12 Altınordu 4 1 2 1 5 4 4 +1
13 BB Erzurumspor 4 1 2 1 4 5 4 -1
14 Osmanlıspor FK 4 1 2 1 5 7 4 -2
15 Menemenspor 4 1 2 1 3 6 4 -3
16 Boluspor 4 0 3 1 1 5 1 -4
17 Giresunspor 4 0 3 1 4 10 1 -6
18 Eskişehirspor 4 0 3 1 4 10 5 -6
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa FK 3 3 0 0 13 4 9 +9
2 Afjet Afyonspor 3 2 0 1 10 3 7 +7
3 Samsunspor 3 2 0 1 6 2 7 +4
4 Sancaktepe Bld 3 2 1 0 7 3 6 +4
5 Tarsus İdman Yurdu 3 2 1 0 5 3 6 +2
6 Yeni Çorumspor 3 2 1 0 3 2 6 +1
7 Başkent Akademi FK 3 1 0 2 4 2 5 +2
8 İnegölspor 3 1 1 1 3 3 4 0
9 Zonguldak Kömürspor 3 1 1 1 2 2 4 0
10 Hekimoğlu Trabzon 3 1 1 1 8 9 4 -1
11 Sarıyer 3 1 1 1 1 2 4 -1
12 Pendikspor 3 1 2 0 3 4 3 -1
13 1922 Konyaspor 3 1 2 0 3 5 3 -2
14 Gümüşhanespor 3 1 2 0 2 4 3 -2
15 Kırklarelispor 3 0 1 2 3 7 2 -4
16 Amed Sportif 3 0 2 1 1 3 1 -2
17 Hacettepe Spor 3 0 2 1 2 10 1 -8
18 Şanlıurfaspor 3 0 3 0 0 8 6 -8
Takım O G M B A Y P AV
1 Serik Belediyespor 3 3 0 0 8 3 9 +5
2 Artvin Hopaspor 3 2 0 1 6 3 7 +3
3 Buca FK 3 2 0 1 6 3 7 +3
4 Çatalcaspor 3 2 0 1 6 3 7 +3
5 Karaköprü Belediyespor 3 2 0 1 3 1 7 +2
6 Yomraspor 3 1 0 2 2 1 5 +1
7 Erzin Spor Kulübü 3 1 1 1 2 2 4 0
8 Düzcespor 3 1 1 1 1 1 4 0
9 Çankaya FK 3 1 1 1 3 4 4 -1
10 Kızılcabölükspor 3 1 2 0 5 7 3 -2
11 Sultanbeyli Bld. 3 0 1 2 2 3 2 -1
12 Silivrispor 3 0 1 2 1 2 2 -1
13 24 Erzincanspor 3 0 1 2 2 4 2 -2
14 Yeni Orduspor 3 0 1 2 1 3 2 -2
15 Tokatspor 3 0 2 1 2 4 1 -2
16 Şile Yıldızspor 3 0 2 1 1 3 1 -2
17 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 1 3 1 -2
18 Manisaspor 3 0 1 2 1 3 4 -2
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/09/2019 Göztepe vs Konyaspor
 21/09/2019 Kasımpaşa vs Antalyaspor (H:1)
 21/09/2019 Kayserispor vs Yukatel Denizlispor
 21/09/2019 Fenerbahçe vs MKE Ankaragücü
 22/09/2019 Çaykur Rizespor vs Gazişehir Gaziantep
 22/09/2019 Gençlerbirliği vs Alanyaspor
 22/09/2019 Yeni Malatyaspor vs Galatasaray
 23/09/2019 Beşiktaş vs Medipol Başakşehir
 23/09/2019 Sivasspor vs Trabzonspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/09/2019 BB Erzurumspor vs Adanaspor
 20/09/2019 İstanbulspor vs Balıkesirspor
 21/09/2019 Ümraniyespor vs Boluspor
 21/09/2019 Altay vs Keçiörengücü
 21/09/2019 Osmanlıspor FK vs Altınordu
 21/09/2019 Adana Demirspor vs Bursaspor
 22/09/2019 Giresunspor vs Fatih Karagümrük
 22/09/2019 Eskişehirspor vs Menemenspor
 22/09/2019 Akhisarspor vs Hatayspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 21/09/2019 Kırşehir Belediyespor vs Elazığspor
 21/09/2019 Niğde Anadolu FK vs Kastamonuspor 1966
 21/09/2019 Bandırmaspor vs Bayburt Özel İdare Spor
 21/09/2019 Bodrumspor vs Van Spor
 21/09/2019 Ergene Velimeşe vs Sivas Belediyespor
 21/09/2019 Tuzlaspor vs Sakaryaspor
 21/09/2019 Uşak Spor A.Ş. vs Ankara Demirspor
 21/09/2019 Kahramanmaraşspor vs Etimesgut Belediyespor
 21/09/2019 Kardemir Karabükspor vs Eyüpspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 21/09/2019 Artvin Hopaspor vs Tokatspor
 21/09/2019 Manisaspor vs Karaköprü Belediyespor
 21/09/2019 Yomraspor vs Yeni Orduspor
 21/09/2019 24 Erzincanspor vs Buca FK
 21/09/2019 Erzin Spor vs Düzcespor
 21/09/2019 68 Aksaray Belediyespor vs Silivrispor
 21/09/2019 Çatalcaspor vs Serik Belediyespor
 21/09/2019 Kızılcabölükspor vs Sultanbeyli Bld.
 21/09/2019 Şile Yıldızspor vs Çankaya FK
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
HABER ARA
YUKARI YUKARI