Bugun...



Üniversite İpekyolu Kariyer Fuarına Katıldı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Üniversitesi, Cumhurbaşkanlığı himayesinde ve Gaziantep Üniversitesinin ev sahipliğinde, 200’ü aşkın ulusal ve uluslararası firma ile paydaş 10 üniversitenin katılımıyla gerçekleşen İpekyolu Kariyer Fuarına katıldı.

facebook-paylas
Tarih: 15-04-2019 16:00

Üniversite  İpekyolu Kariyer Fuarına Katıldı

Üniversitelerde öğrenim gören veya mezun olmuş öğrenciler ile çalışma hayatında yer almak isteyen kişilerin kariyer planlamalarına katkı sağlamak ve yeni iş fırsatları sunmak amacıyla düzenlenen fuar Mavera Kongre ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi. Kariyer Fuarına Üniversite adına Rektör Yardımcısı ve İİBF Dekanı Prof. Dr. İbrahim Halil Seyrek, İİBF Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Bengü Hırlak, Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Akif Karaman katıldı.

7 Aralık Üniversitesinin tanıtım standına gelen ziyaretçilere üniversite ve bölümler ile ilgili bilgiler veren akademisyenler, iş bulma becerileri, özgeçmiş hazırlama, yetişmiş insan gücü kaynaklarının verimli kullanımı ve kariyer fırsatlarını değerlendirme konularında da bilgiler paylaştı.




Bu haber 667 defa okunmuştur.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Haberleri

YUKARI YUKARI