Bugun...

KAYSERİ’DE BÜYÜK AİLE YÜRÜYÜŞÜ NE ZAMAN OLACAK?

 Tarih: 30-10-2022 15:56:00
ABDULAZİZ ÖZTÜRK

LGBT dayatmasına karşı büyük aile yürüyüşü İstanbul, Konya derken pazar günü Ankara’da icra edildi. Sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek "LGBT dayatmasına karşı büyük aile yürüyüşü" ile  toplanan aziz halkımız "AİLEME DOKUNMA", "LGBT ZORBALIĞINA HAYIR", "GÖKKUŞAĞIMI KİRLETME", "AİLEMİZ SON SIĞINAĞIMIZ", "KÜRESELCİ DAYATMAYA HAYIR", "FITRATIMIZ KİMLİĞİMİZDİR" pankartları açarak bu emperyalist ahlaksızlığı karşı hayır dedi.

Anadolu’nun kalbi Kayseri’de halk arasında sık sık gündeme gelse de ne siyasetin ne de Sivil Toplumun hala gür bir sesi çıkmadı. Covid-19’a gösterdiğimiz duyarlılık ve hassasiyetin de LGBT’ye karşı gösterilmesi başta siyasilerimizin ve STK başkanlarımızın en önemli hatta ilk görevi olmalıdır.

LGBT Küresel Bir Terör Örgütüdür

Küresel bir terör örgütü olan LGBT Dünya genelinde tüm ülkelerde ve şehirlerinde olduğu gibi Kayseri ilimizde de faaliyetlerini artırarak; gerek gençlerimizin ve gerekse çocuklarımızın ahlaki, ekonomik, eğitim ve yaşamsal geleceğini tehlikeye atan, toplumumuzun ahlaki ve kültürel değerlerine karşı yıpratma ve unutturma amacı güden, toplumumuzu fuhuşa, uyuşturucuya ve cinsiyetsizliğe yönlendirme amacıyla faaliyet gösteren sapkınlara karşı radikal adımlar atılmaması geleceğimiz olan gençliğimizi, ailelerimizi ve toplumumuzu çok büyük tehlikeye atmaktadır.

Bu tehlike ekonomiden ve işsizlikten daha büyük bir tehlikedir. Çünkü fitne ve fesat virüs gibi çok hızlı yayılır. Belki her STK’nın belirli faaliyet alanları vardır ve bu alanda çok güzel hizmetler icra etmektedirler. Lakin ahlaksızlığa karşı atacağımız adımlar yapacağımız faaliyetleri taçlandıracaktır. Bu taç ise geleceğimiz olan ailelerimizi ve gençlerimizin kimliği olacaktır.

Acaba bizim STK’lar LGBT’ye ne zaman hayır diyecek?

Evet, bizim STK’lar LGBT’ye ne zaman hayır diyecek? Sorusunu soruyorum. Çünkü Erciyes Üniversite’sinde okuyan Mimarlık Öğrencisi bir kardeşimiz hocam ne zaman Kayseri’de Büyük Aile Yürüyüşü olacak diye soruyor ve şunu ekliyor:

Hocam Üniversitemizde ciddi anlamda propagandalar yapılıyor. Özellikle sosyal medya ve platformlar ve topluluklar üzerinden gençler davet ediliyor. Kendilerine uygun olanlara burs bağlatılarak adeta LGBT aktivisti olarak üniversitelerde gençler arasında ahlaksızlıklarını yumuşatarak yapmaya çalışıyorlar. Bizler de ne kadar mücadele etsek yalnız ve yetersiz kalıyoruz.

Bana bununla ilgili olarak da bir burs programının tweetini attı ve “başvuru koşullarının ilk maddesinde LGBT karşıtı olmaması ve aktif bir şekilde onlar için çalışması için şartı” olması ne kadar cesur ve aktif çalıştıklarının da başka bir delilidir.

Çok kıymetli okuyucularım! Bu konu ile ilgili daha fazla şeyler söyleyebiliriz ve yazabiliriz. Esas olan aile yapımızı korumak ve onlara daha güzel bir Türkiye emanet etmek için LGBT ahlaksızlığı ile etkili bir mücadele etmemiz gerekmektedir. Bu mücadele için başta siyasilerimize ve Sivil Toplumun değerli yöneticilerine iş düşmektedir. Nasıl ki İstanbul, Konya ve Ankara’da bu ahlaksızlığa karşı bir duruş ortaya konulduysa Kayserimizde de böyle bir duruşun olması hepimizin görevidir. Bu vesile ile Siyasilerimize halk olarak taleplerimizi iletir ve bu konu ile ilgili yasal düzenlemelerin yapılmasını hızlandırılabiliriz. FETÖ ve PKK gibi  LGBT de bir terör örgütüdür. Bu örgütle mücadele ancak devletimizin eli ve yapacağı yasal düzenlemeler ile olacaktır.

  Bu yazı 846 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI