Bugun...

LUT KAVMİNE KARŞI KAYSERİ BÜYÜK AİLE BULUŞMASI

 Tarih: 02-11-2022 14:04:00
ABDULAZİZ ÖZTÜRK

İstanbul, Konya ve Ankara’dansonra  diğer illerde de yapılacak olan “Büyük Aile Buluşması” 19 Kasım Cumartesi günü Kayseri’de 100’lerce STK ve halkımızın katılımıyla düzenlenecek. Küresel bir çeteye dönüşen LGBT lobisinin dayatmasına 'dur' demek ve  yapılan 'Aile Yürüyüşleri' ile asıl adı Lut Kavmi olan LGBT tehlikesine karşı Din, dil, ırk, mezhep, siyasi görüş, ideoloji farkı gözetmeksizin ülkesini seven herkesin bu çağrıya kulak vermesi hedefleniyor.

Lut Kavmi/LGBT Tehlikesi Hangi Boyutta?

Lut Kavmi/LGBT küresel bir çete olup Ahlaksızlık ve Ailenin yok edilmesi için Emperyalist güçler tarafından fonlanan bir terör örgütüdür. Hedeflerinde, ailenin tahrip edilmesi, gençlerin aidiyet ve değerlerinden kopartılarak yozlaştırılması, kadının değersizleştirilmesi ve çocukların cinsiyetsizleştirilmesiiçin her türlü faaliyetleri icra etmektedirler.

Milletimizinmanevi değerlerini hiçe sayarak ahlaksızlığı sıradanlaştırmaya çalışan LGBTli sapkın teröristler, Eşcinsel sapıklığın toplumlar nezdinde normalleşmesi ve yaygınlaşması için Batılı ülkeler tarafından Türkiye’deki işbirlikçileri üzerinden fonlanmaktadır. İstanbul Sözleşmesi ile Yasal boşluklardan faydalanan sapkın LGBTli oluşumlara artık toplumsal olarak dur denilmesi ve gerekli yasal düzenlemelerin de zaman kaybedilmeden yapılması gerekmektedir.

Lut Kavmi/LGBT ye Karşı Duruş İnsani Bir Görevdir

Ülkemizde olduğu gibi tüm Dünya’da Lut Kavmi/LGBTye karşı İnsani bir duruş mücadelesi başladı. İnsan Haklarını ihlal eden ve insanın yaratılış gerçeğine savaş açan sapkın Lut Kavmine karşı duruşumuz kadın haklarından çocuk istismarına ahlaki değerlerimizden milli değerlerimize kadar var olma mücadelemizin bir parçası olacaktır. Bu sapkın Lut Kavmine karşı olmak nefret söylemi değil tam tersine insanlığımıza nefret edenlere karşı hakkımızı koruma ve neslimizi devam ettirme mücadelesi olacaktır. Mesela vatansa gerisi teferruattır diyen ruhun neferleri olarak Çanakkale’de ki gibi 15 Temmuz’da ki gibi bizlerde millet olarak ülkemizde kötü emelleri olan emperyal güçlere ve onların terör odaklarına yol vermeyeceğiz.

Lut  Kavmi/LGBTye Karşı Büyük Aile Buluşmaları

Büyük Aile Buluşmaları ile İslam Ümmeti biraraya gelerek Sapkın Lut Kavmine dur diyecek Kayseri! Milletimizin kalıcı bir çözümü dile getiripAnayasada ki ahlakı korumaya, nesli korumaya yönelik yasanın işletilmesi ve AB’nin sözleşmeleriyle toplumumuzun dini, milli ve manevi değerleriyle örtüşmeyen maddelerinin fesh edilmesi beslendikleri kaynakları bitirecektir. Çünkü bu tehlike vatanımızı bütün insanlığı ilgilendiriyor. Aile ve nesil hedef alınmaktadır. Millet olarak bu akımı durdurmak zorundayız. Vatanımızı, Ailemizi, fıtratımızı, nesillerimizi bozacak sapkınlıklara izin vermemeliyiz. Çocuklarımızı bizden almak isteyenLut Kavmi/LGBT terör lobisine dur demek zorundayız. Vatan ve insan duygusu olmayan bu sapkın Lut Kavmine karşı dik duralım ve şu sözü unutmayalım: “Sahipsiz vatanın batması haktır, sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır”.

Rabbimizi vatanımızı, milletimizi ve neslimizi her türlü tehlikeden korusun, Amin.

  Bu yazı 3987 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI