Bugun...


Ömer Uzunoğlu

facebook-paylas
COŞKU
Tarih: 16-08-2019 05:27:00 Güncelleme: 16-08-2019 05:27:00


Merhaba Dostlarım!

Bayramı geride bıraktığımız şu günlerde, sizlerle " mutluluğu " paylaşmak isterim! Mutluluk kelimesi içeriği ve kapsadığı anlam itibariyle insanın içini ısıtıyor.

Dünyada tüm insanlar mutlu olmak isterler ancak aklını kullananlar mutlu olurlar . Eğer amacınıza, hedeflediğiniz noktaya ulaşmak istiyorsanız, hali hazırda yaptığınız şeyi en iyi bir biçimde yapmanız gerekmektedir.

Hayatı dolu dolu coşku ile yaşamaya başladığınızda karşınıza yepyeni fırsatlar çıkacaktır.

Hayatınızı coşkudan uzak sıradan, anlamsız bir biçimde sürdürdüğünüz zamansa; endişe, korku ve şüphe duyguları var olan enerjinizi ve motivasyonunuzu yok edecektir.

Hedefinize ulaşmak ve başarılı olmak için korku, şüphe ve endişelerinizle mücadele yapmak zorunda olduğunuzu hatırlatmak isterim.

Bu duyguları silmek, yok etmek, yokmuş gibi davranmak ve reddetmek imkansızdır.

Ancak bu olumsuz duyguları kendi kontrolünüz altında tutabilir, hayatınızı olumsuz yönden etkilemelerini engelleyebilirsiniz ...

Yapılan mücadelenin temelinde coşku duygusu olmalıdır. Coşku duygusuyla dolu yürek ve zihin birçok olumsuzluğun üstesinden rahatlıkla gelecektir.

Dostlarım içinde bulunduğunuz, yaşadığınız şartlar hangi oranda zor olursa olsun, hayat yaşanamaz gibi sizi zorluyor olsa da  önünüzde mükemmel bir hayatın olduğunu hayal edin ve inanın.

Coşku duygusu size hayallerinizi gerçekleştirmek için kılavuz olacaktır.

Coşku duygusuyla donanan bir insanın başka hiç bir endişeyi dertlenmesi, kendisine sorun haline getirmesi mümkün değildir...

Coşku varsa tedirginlik endişe yoktur !

Çünkü yeterli coşkuya sahipseniz üstesinden gelemeyeceğiniz hiç bir şey yoktur ...   

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

GAZETEMİZ

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARŞİVİ
HABER ARA
YUKARI