Bugun...
SON DAKİKA

İÇİMİZDEKİ " BEN "

 Tarih: 19-01-2022 12:34:00
ÖMER UZUNOĞLU

Sizlerde farkındasınız elbet , zaman zaman yaptığımız hatalardan birisi de  yanlış yaptığımızı farkettiğimiz veya anladığımızda " böyle yapmamam gerekiyordu " diye ne çok hayal kırıklığı yaşadığımız gerçeğidir.

Kim bilir kaç kez hislerimiz ve sezgilerimizle doğru karar verebileceğimiz , o konuda içimizden gelen sese kulak vermeyip yanlış kararlara mahkum olmuşuzdur.

Kendinize güvenmenin temelinde , yaşamınızda nasıl bir yol izleyeceğinizi , ne gibi önlemler alacağınızı , ne tür değişiklikler yapacağınızı hisseden içinizden gelen sese güvenmek ve inanmaktır .

Çoğumuz içimizden gelen " ben " in sesine kulak tıkarız ... Yapmamamız gerekeni yani başkalarının söylediklerini , korkunun baskısını kabullenme yanlışına yönleniriz .

O zaman niteliklerimize yakıştırdığımız  sınırları öne sürerek sınırlarımıza sarılırız ! Eğer içinizden gelen " ben " in mesajlarına güvenme noktasında tedirginlik ve endişe taşıyorsanız , yanlışa yönelme ihtimaliniz ciddi oranda artacaktır .

Lütfen hayallerinizi gerçekleştirmek , başarılı , huzurlu , rahat bir ömür sürebilmek için içinizden gelen sese kulak verin .

Bu mesajları hemen eyleme geçirirseniz , yaşamınızda olumlu değişiklikleri hızlı bir biçimde görürsünüz .

Hemen şimdi içinizden gelen sese güvenmeye başlayın ve yaşamınızda nasıl sıra dışı bir fark oluşturacağını izleyin ...

  Bu yazı 4722 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI