Bugun...


Osman İkinci

facebook-paylas
NATO’YU VE ASİL GÖREVİNİ TANIYALIM !
Tarih: 24-12-2019 00:06:00 Güncelleme: 24-12-2019 00:06:00


NATO (North AtlanticTreatyOrganization),yani Kuzey Atlantik  Antlaşma teşkilatı. NATO,ikinci dünya savaşından sonra ,Amerika,İngiltere,Fransa ve diğer Avrupa ülkeleri tarafından,Sovyet tehdidine karşı 4 Nisan  1949 yılında kuruldu.

Türkiye ise 1952 yılında kabul edildi. Halen 28 üyesi vardır. Türkiye hariç tamamı Hristyan-Siyonist-Evanjelist devletlerden oluşan 2 Trilyon Avro bütçeli ,dünyanın kabadayısı,ABD’nin emrinde silahlı bir güçtür. Amerika'nın haberi olmadan kuş bile uçamaz.

NATO, Amerika’nın talimatları ile “böl,parçala,yak.yık,öldür,seyret” görevlerini yerine getirir,girdiği ülke bir daha iflah olamaz. Örnek mi? Yugoslavya,param parça edildi. Afganistan,Libya,Irak ve Suriye perişan hale getirildi.Hele,Türkiye’nin başına bela edilen terör, NATO’NUN bilgisi dahilinde oldu.

Ya seyretti ya da el altından teröre ve teröristlere destek verdi. Güney Doğumuza konuşlandırılan ”Çekiç Güç” kurulacak terör devletinin temellerini attı,besledi daha sonra cehennem olup gitti ve başımıza bu belayı bıraktı. Bu nasıl müttefiklik?

Amerika Irak’ı işgal etti. Bize terör belası saldırırken NATO’nun KILI BİLE KIPIRDAMADI!!

Norveç’te düzenlenen tatbikatta,Türkiye düşman tarafında gösterildi. 1989 komünizm ve Sovyetlerin çökmesinden sonra, NATO dolayısı ile ABD “yok edilecek ve savaşılacak hedefe"  Türkiye’yi ve İslam’ı koymada bir beis görmediler,halen bu düşmanlık devam etmektedir.

NATO’NUN ASİL GÖREVİ : EMPERYALİST DEVLETLERİN “DEĞERLERİNİ” KORUMAK

NATO,tarihinde en güçlü müttefik Türkiye’ye genel sekreterlik hiç verilmemiştir. Çünkü bu kişilerin ya Evanjelist-CFR –Bilderbeg üyesi ya da Trilateral gizli örgütlerinin  birine üye olması şarttır. Obama döneminde NATO’nun ikinci kişisinin Türk komutan olması sözü verilmiş,ancak verilen söz yerine getirilmemiştir. NATO,bir çok devlette gizli ve derin yapılanmaya gitmiş. İtalya’da Gladio,Yunanistan’da B-8,Fransa’da Rüzgar Gülü,Almanya’da Gehlen Harekatı,Türkiye’de ise önce “Seferberlik tetkik  kurulu kurulur. Daha sonra  Özel Harp Dairesi’nin kurulmasına öncülük etmiştir. Diğer taraftan 27 Mayıs darbesini yapan 38 kişilik Milli Birlik Komitesinin üyelerinin tamamı ABD eğitimli NATO subayları olduğunu unutmamalıyız.

Sonuç olarak bizim yöneticilerimiz, ABD-NATO-AB ilişkilerini çok iyi tahlil edip,derinliklerini anlamalı kararlarını buna göre vermelidirler vesselam.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

GAZETEMİZ

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARŞİVİ
HABER ARA
YUKARI