Bugun...

HADİ ORADAN!

 Tarih: 14-05-2022 09:59:00
VEYSEL EKİNCİ

İlk mahkeme ve Yargıtay onaylı olarak, Türkiye ve din düşmanı, militan, Pkk  ve Dhkp- c sempatizanı/militanı (?) bir kadın için ayağa kalkıp tepişenleri görünce düşünmeden edemedim, bu tavırlara hiç şaşırmadım. Çünkü beklenen, en iyi ve sürekli yaptıkları bir fırsatı  kâra çevirme çabasıydı.

Bu kararı mahkemeler almadı, Sayın Erdoğan'ın emri ile verildi diyerek bir  yerlerinizi yırtarcasına ciyaklayıp bağırıyorsunuz.

Azıcık bir aklı ve beyni olan düşünür ki; her fırsatı Erdoğan'ı devirmek için fırsata çevirmeye çalışan bu muhalefete ; böyle bir fırsatı verecek kadar tecrübesiz ve cahil bir Cumhurbaşkanı olmalı karşınızda!

Bu işte Sayın Cumhurbaşkanı'nın  bir dahlinin olduğunu düşünmek aptalca bir saçmalıktır.

Böyle sivrisinek vızıltılarıyla uğraşacak ne zamanı var ne de niyeti var. Ülkenin kritik eşikten geçtiği bir dönemde, iç ve dış bin bir türlü sorunla mücadele ederken; böyle vızıltılarla uğraşmaya bir saniyesi bile yok.

Mesela bu gün  nerede derseniz: Deniz doldurularak, Rize- Artvin arasına yapılan havaalanının açılışında olacak!

Projeleriyle ortaya çıkamayanlar, karşıyı devirme üzerine siyaset yapıyorlar. Bunun için hiç bir etik davranış sergilemiyor, ülke zararına olsa bile mübah sayıyorlar.

CHP'nin başına bir meczup budala da getirseniz alacağı oy belli ve aynı. Aralarında parçalansalar da Erdoğan karşısında birleştiklerinde tek bir oy bile fire vermezler.

At nallanırken kurbağa ayağını uzatırmış.

Mitingler, gösterilerle kargaşa çıkarıp ilk seçimde Erdoğan'ı zora sokarak, seçimi almayı hesaplıyorlar. Patates, soğanla  belirlenen gündem ve şartlar, kaos için en uygun fırsattır, değerlendirilmelidir!

İşin garabet yanı;  ittifakın hiç benzemeyen ( kim bilir belki de hepsi CHP'ye benzedi, CHP'lileştiler) bileşenlerinin ortak hareket etmeleridir.

Mahkeme sonucu suçlu bulunan, Ermenileri Türkiye'ye tercih eden,1915  soy kıyımı (!) İddiası konusunda Ermenilerle aynı ağzı kullanan, Pkk'ya sempati ile bakan bir kadın hakkında, mahkeme aleyhine görüşler bildirmeleri , suçluyu telefonla arayıp destek vermeleri, Erdoğan'ı suçlayıp tehtid etmeleri ve parmak sallamalarıdır.

Allah doğruların ve bu milletin yanındadır.

Elbette ki iktidarın hatalarını söyleriz ama, kökü dışarda olanlara, Ermeni borusu öttürenlere, Pkk sazıyla tepinip halay çekenlerle de ölümüne mücadele ederiz.

Bu memleket sahipsiz ve başıboş değildir.

Vızıltılarınız sadece sinir bozar, rahatsız eder; ama iktidara gelmek için boş hayal olur. İktidar mı olacaksınız!

Hadi oradan!  Düşünülmesi bile insanı ürkütüyor. Zira geçmiş uygulamalarınız hafızalarımızda taptaze olarak duruyor.

  Bu yazı 2458 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI