TAMER: MİLLETİMİZİN YALNIZ OLMADIĞINI GÖSTERDİK

Ak Parti Kayseri Milletvekili Op.Dr İsmail Tamer, sel felaketinin yaşandığı Kastamonu’da genel merkezin görevlendirmesiyle birlikte 7 köyde incelemelerde bulundu.

TAMER: MİLLETİMİZİN YALNIZ OLMADIĞINI GÖSTERDİK
REKLAM ALANI
Yayınlama: 23.08.2021
A+
A-

MİLLETVEKİLİ TAMER, AFET BÖLGESİNDE

Ak Parti Kayseri Milletvekili Op.Dr İsmail Tamer, sel felaketinin yaşandığı Kastamonu’da genel merkezin görevlendirmesiyle birlikte 7 köyde incelemelerde bulundu. İnceleme sonrası bir açıklama yapan Milletvekili Tamer, “Sel felaketinin yaşanmasının hemen ardından bölgeye devlet olarak bütün imkanlar seferber edildi. Yaralar hızlı bir şekilde sarıldı ve sarılmaya devam ediyor. Milletimize, yalnız olmadıklarını göstermiş olduk” dedi.

Kastamonu’da yaşanan sel felaketi sonrası yaralar sarılmaya devam ediyor. Hükümet yaraların sarılması için seferberlik başlatırken; Ak Parti Genel Merkezi de görevlendirmeler yaparak bölge halkına yalnız olmadıklarını hissettiriyor.Bu kapsamda Ak Parti Kayseri Milletvekili Op.Dr. İsmail Tamer de genel merkezin görevlendirmesi  sonrası Kastamonu’ya gitti. Tamer, burada Afad tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Tamer ve beraberindeki heyet, sel felaketinin yaşandığı 7 köyde incelemelerde bulundu ve vatandaşların istek ve taleplerini not etti.

İncelemelere ilişkin bilgi paylaşımında bulunan Milletvekili Tamer, ” Genel Merkezimizin talimatları sonrası  Kastamonu’ya geldik. Milletimize büyük geçmiş olsun. Burada 7 köyde incelemelerde bulunduk ve bölge sakinlerini dinledik. Devletimiz, ilk günden itibaren burada gücünü göstermiş durumda. Vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçları karşılanıyor. Mağduriyetler tez zamanda giderildi ve giderilmeye çalışılıyor. Vatandaşımızın devletimizin refleksinden memnun. Buralar yeniden imar edilmeye ve yaralar sarılmaya devam ediyor. Bölge sakinleri devletin kendilerini yalnız bırakmamış olmasından oldukça memnun. Bizler Ak Parti Teşkilatları ve milletvekilleri de felaketzedelerin yanlarında olduğumuzu göstermek için buradayız. Türkiye, Afad öncülüğünde faaliyetlerini yürütüyor. Aksayan yönler olursa da talebe göre hızlı hareket edilerek müdahale ediliyor. Devletimizin bakanları da buradan ayrılmıyor. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu burada vatandaşlarla birlikte hareket ediyor. İlk günden itibaren bir bakan olarak değil de bir Afad gönüllüsü gibi hizmet ediyor. Beline bağladığı iple kurtarma çalışmalarına katıldığına hepimiz şahit olduk. Diğer bakanlarımız da hakeke aynı mantıkla hareket ediyor. Devlet-Millet el ele çalışmalar yürüyor. Milletvekilleri olarak bizlerde notumuzu alıyoruz ve yönlendirme yapılması gerekiyorsa da yapıyoruz. Ama burada sistematik bir çalışma var ve hiçbir şey aksamamış. Yeniden milletimize geçmiş olsun dileklerimiz iletiyorum. Sel felaketinde yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Milletimizin yanında olduğumuzu göstermek için buradayız. Devlet, milletin yanında ve yanında olmaya da devam edecek” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.