Bölgesel Amatör Lig (BAL) 3. Bölge, 3. Grup’ta oynayan ve 4. hafta maçında kendi evinde Suvermez Kapadokya’yı konuk eden Talasgücü Belediyespor, rakibini 1-0 mağlup ederek namağlup liderliğini sürdürdü.
Kayseri Süper Amatör Küme’de gruplarında ilk iki sırayı alarak Play-Off oynayacak olan takımlardan 3’ü belli olurken, son biletin sahibi ise son hafta belli olacak.
Bölgesel Amatör Lig 6. Grup’ta Kırıkkale Yahşihanspor ile Talasgücü Belediyespor karşılaştı. 3 golün atıldığı maçta 3 puanı Talasgücü Belediyespor kazandı.