Kayserispor yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, sezon hazırlıklarını değerlendiren Teknik Direktör Yalçın Koşukavak; “Oyuncularımın konsantrasyonundan, antrenmana olan uyumlarından memnunum” dedi.
Kayseri Süper Amatör Küme B Grubu maçında Erciyes Esen Makine FK, ligin 18. haftasında oynadığı maçta Akkışlaspor’u 2-0 mağlup ederek liderliğini sürdürdü.
Türkiye Üçüncü Futbol Ligi 1. Grup ekibi Talasgücü Belediyespor, ligin 10. haftasında kendi sahasında ağırladığı Karabük İdman Yurdu’nu 3-0 gibi net bir skor ile mağlup ederek puanını 12’ye çıkardı.Ligin 11. haftasını BAY geçecek olan Kayseri ekibi, Karabük İdman Yurdu galibiyetinin andından oyunculara iki gün izin verdi.Takım Çarşamba günü yeniden...
Ampute Futbol Spor Kulüpler Derneği (AFSKD) 1. Olağan Genel Kuruluna tek liste ile giren Faruk Şahin, tüm delegelerin oyunu alarak yönetim kurulu başkanı seçildi.